FB

Porady

Blog o Car Audio i nie tylko

Witamy na naszym świeżutkim blogu, który dotyczy szeroko pojętego tematu Car-Audio a także nagłośnienia do domów i mieszkań.
Będziemy prezentować najlepsze rozwiązania oraz ciekawostki w wybranych tematach. Z przyjemnością przyjmiemy także Twoją opinię na temat artykułów i tematów, które chciałbyś tutaj zobaczyć!

 

Top 5 głośników do auta

Zastanawiasz się nad tym, jakie głośniki do auta wybrać do swojego zestawu car audio? Oto 5 najpopularniejszych głośników dostępnych w naszym sklepie.
przejdź do treści

Car audio Katowice

Sonia Draga Katowice to importer, dystrybutor oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę renomowanych producentów sprzętu car audio: głośników, radioodtwarzaczy, wzmacniaczy itp.

przejdź do treści

Jak wybrać głośniki do auta

Zastanawiasz się, jak wybrać dobre głośniki do auta? Wszystko to, co powinieneś wiedzieć o doborze nagłośnienia do samochodu, znajdziesz w niniejszym artykule.
przejdź do treści

Top 5 radia do samochodu

Postanowiliśmy przedstawić Wam 5 najpopularniejszych radioodtwarzaczy samochodowych wybieranych przez naszych klientów. W zestawieniu znalazły się radia samochodowe z różnych półek cenowych i o dość zróżnicowanych możliwościach.

przejdź do treści

Mini głośniki Bluetooth - porównanie

Dzisiaj zaprezentujemy Wam wyniki porównania dwóch najciekawszych naszym zdaniem mini głośników Bluetooth. Każdy z nich zapewnia zdecydowanie lepszą jakość dźwięku niż ta, którą oferują nam współczesne smartfony. Jednocześnie są mniejsze i mobilniejsze niż standardowe wyposażenie car audio, dzięki czemu muzyki możemy bez przeszkód słuchać zarówno w samochodzie, jak i w domu. Przeczytajcie, jakie modele głośników bezprzewodowych zasługują na szczególną uwagę.
przejdź do treści

Eldorado dla poszukiwaczy dobrego zestawu car-audio

Odwiecznym dylematem dla miłośników słuchania muzyki podczas jazdy jest kwestia wyboru producenta nagłośnienia do swojego samochodu.
przejdź do treści

29 Targi Sportów Wodnych I Rekreacji "WIATR I WODA"

Dobra wiadomość dla miłośników sportów wodnych! W tym roku w dniach od 16 do 19 marca odbywać się będzie w Warszawie 29 już edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Swoje produkty prezentować będzie ponad 400 firm oferujących sprzęt i akcesoria ze wszystkich dziedzin aktywnego wypoczynku i sportów wodnych: żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa czy nurkowania. Nie zabraknie tam również i nas.
przejdź do treści

Nasi dostawcy sprzętu Car Hi-Fi

Firma Sonia Draga współpracuje z wieloma renomowanymi producentami sprzętu Car Hi-Fi, dzięki czemu w naszym asortymencie znajduje się wszystko to, czego będą Państwo potrzebować w swoim samochodowym systemie audio.
przejdź do treści

Akcesoria do auta

Akcesoria do auta zainteresują każdego miłośnika czterech kółek i dobrej muzyki, który pragnie wykorzystać pełen potencjał zainstalowanego w swoim samochodzie systemu Audio Car. Cenisz sobie jakość i moc dźwięku? Chcesz zadbać o bezpieczeństwo i niezawodność systemu? A może zależy Ci na wygodzie użytkowania? W takim wypadku warto wiedzieć, jakie akcesoria samochodowe są najbardziej przydatne.
przejdź do treści

Głośniki marine

Głośniki do łodzi i jachtów to dział, który teoretycznie ma bardzo wąskie grono odbiorców, chociaż nie jest to do końca prawdą. Głośniki marine znajdują zastosowanie również w innym środowisku, niż tylko łodzie, czy jachty.
przejdź do treści

Bezprzewodowe głośniki Bluetooth

Era przesyłania danych przy użyciu przewodów powoli dobiega końca, a bezprzewodowe głośniki bluetooth zrewolucjonizowały rynek audio wśród użytkowników smartfonów oraz tabletów.
przejdź do treści

Samochodowe maty wygłuszające

Czym są maty wygłuszające i w jakim celu wygłusza się samochody? Wszystkie te informacje znajdziecie w artykule!
przejdź do treści