FB

O firmie

Jestesmy uczestnikiem programu

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę firm:
JL AUDIO głośniki samochodowe, subwoofery samochodowe, wzmacniacze samochodowe.
JL AUDIO MARINE -sprzęt nagłaśniający do jachtów, łodzi, skuterów i innych pojazdów pływających.
MOREL  -  głośniki samochodowe, subwoofery samochodowe, wzmacniacze samoch.
CALIBER   radioodtwarzacze samochodowe, głośniki samochodowe, wzmacniacze samochodowe, akcesoria samochodowe.
DYNAMAT maty i materiały wygłuszające do samochodu.
MACROM - PERSONAL AUDIO słuchawki bluetooth, głośniki bluetooth.
EVOTEC  - produkty do wygłuszenia i wyciszenia


Funkcjonujemy na rynku od 1992 roku. Byliśmy współzałożycielem stowarzyszenia PASCA. W 2002 roku organizowaliśmy Finały Mistrzostw EMMA. 


W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne, aby dźwięk spełniał Wasze oczekiwania. Zacznijmy od radioodtwarzaczy, produktów multimedialnych oraz wszelkiego rodzaju akcesorii do samochodu firmy CALIBER. 

Proponujemy też szeroki wybór głośników od współosiowych, poprzez systemy dwudrożne, na zestawach trójdrożnych kończąc, które zadowolą nawet najbardziej wymagających słuchaczy, tutaj produkty firmy MOREL przedstawiają cały wachlarz propozycji. Jednak głośniki to nie wszystko, potrzebne są wzmacniacze, a jest z czego wybrać. W zależności od potrzeb, może to być wzmacniacz jedno-, dwu-, cztero-, pięcio- lub sześciokanałowy, czy też cyfrowy, których to pełną ofertę otwiera przed nami amerykańska firma JL AUDIO wraz z całą gamą subwooferów i głośników,ich obecność pozwoli naprawdę poczuć muzykę.

Często montując sprzęt w samochodzie niesłusznie nie docenia się roli wszelkiego rodzaju złączy oraz innych akcesoriów samochodowych. Odpowiednia jakość przewodów i innych elementów przewodzących sygnał audio i prąd ma swój duży udział w efekcie finalnym. Aby podkreslić walory użytego sprzętu oraz zniwelować maksymalnie hałas dochodzący z zewnątrz samochodu oraz silnika nie możemy zapomnieć o samochodowych matach wygłuszających DYNAMAT

Nasz adres:
"Sonia Draga" Sp. z o.o.
ul. Fitelberga 1
40-588 Katowice
tel. +48 32 7826424
fax. +48 32 2537728
e-mail: info@soniadraga.com.pl